Tlakové hadice, lisovanie tlakových hadíc - MEGAbelt SK, s.r.o.

Prejsť na obsah

Tlakové hadice, lisovanie tlakových hadíc

Sortiment

Lisovanie tlakových hadíc

hydraulicke-hadice
Lisované spojenia na ktoré sa môžete spoľahnúť. MEGAbelt Oil Power je naša divízia, ktorá sa už 10 rokov špecializuje na výrobu a dodávky lisovaných tlakových hadíc pre rôzne odvetvia priemyslu. Veľký dôraz kladieme na spoľahlivosť a rýchlu dostupnosť nami vyrobených hadíc. 

Spoľahlivosť a dlhá životnosť hadice je závisla od kvality použitých komponentov, ktoré u nás starostlivo vyberáme, a hlavne od spôsobu výroby a výstupnej kontroly - kvalita za ktorú ručíme.

Jednoduchá o rýchla dostupnosť tlakových hadíc pre našich obchodných partnerov je pre nás veľmi dôležitá. Preto kombinácia značenia našich hadíc výrobnými číslami a mobilný servis hadíc vie skrátiť prestoje na minimum.

Náš WORKSHOP je vybavený strojnými zariadeniami UNIFLEX (Germany), ktoré nám umožňujú výrobu hadíc až do priemeru 2" (DN 50-4SH) a priemyselné hadice do priemeru 4" (DN100). Lisovanie koncoviek typu Interlock pre "heavy duty" aplikácie je u nás samozrejmosťou.

Náš MOBILNÝ SERVIS HADÍC je pripravený na "IN HOUSE" výrobu tlakových hadíc až do priemeru 2" (DN50-4SP) a 1 1/2" (DN32-4SH/R15) a priemyselné hadice do priemeru 2" (DN50). Koncovky Interlock do priemeru 1 1/2" (DN32).
hydraulika
Prečo si vybrať tlakové hadice od nás?
logo-megabelt
  • 10 ročné skúsenosti s dodávkami do prvo-výroby a údržby pre rôzne odvetvia priemyslu.
  • nami vyrobené hadice sú označené výrobnými číslami čo výrazne uľahčí a urýchly budúce objednávanie.
  • expresný dodací termín - väčšinu hadíc dodávame ihneď, možnosť využiť náš mobilný servis hadíc.
  • na výrobu hadíc používame len starostlivo vyberaný materiál  (koncovky, objímky a hadice).
  • každá u nás vyrobená hadica prechádza podrobnou kontrolou (zalisovania, rozmerov, natočenia koncoviek...).
  • všetko na jednom mieste - ponúkame kompletný sortiment tlakových hadíc (Hydraulika, PTFE, PE, PA...)
hydraulika-megabelt

Hydraulické komponenty

hydraulika 3
lisovanie-tlakovych-hadic
MEGAbelt SK sa okrem produkcie tlakových hadíc zaoberá aj dodávkami hydraulických komponentov. Máme v ponuke širokú škálu spojovacích prvkov (spojky, redukcie, hrdlá, T-spojky atď.), hydraulických ventilov, rýchlospojok, hydraulických rúrok. Vždy sa riadime našimi hodnotami a aj pri tomto sortimente preferujeme spoľahlivé a bezpečné komponenty podľa DIN 2353, BSI 5200, SAE J514, SAE 1453 na ktoré sa môžete spoľahnúť.
Weinova 4
Návrat na obsah