Dopravné pásy, tesnenia a ďalší priemyselný tovar - MEGAbelt SK, s.r.o.

Prejsť na obsah

Dopravné pásy, tesnenia a ďalší priemyselný tovar

Sortiment

Dopravné pásy

Dopravné pásy MEGADYNE Rultrans spĺňajú i tie najnáročnejšie požiadavky v strojárenskom a aj potravinárskom priemysle. Kompletných sortiment obsahuje PVC, PU pásy, úpravy - unášače, vlnovce, vodiace klíny, perforácie... 

Výrobný program spoločnosti MEGADYNE Rultrans má v ponuke viac ako 120 druhov dopravných pásov.
 
Na našej novej výrobnej prevádzke máme na sklade vybrané druhy pásov, ktoré dodávame zvarené na požadovanú dĺžku, alebo v metráži (v otvorenom stave) prípadne osadené mechanickou spojkou. Taktiež nanášame na pásy vodiace klíny, unášače, vlnovce. Perforácie pásov prevádzame na našom CNC plotri, čo výrazne skracuje dodacie termíny. 

Disponujeme špičkovými zváracími zariadeniami so šírkou zvaru 1800 mm, 1200 mm a taktiež mobilným vzduchom chladeným zaridením AERO KIT 1200 mm. 

Vďaka tomu vieme rýchlo reagovať na požiadavky našich zákazníkov a dodať pásy vo veľmi krátkych dodacích termínoch. V spolupráci s našim partnerom MEGADYNE CZ, vieme zabezpečiť zvarenie pásu až do šírky 3000 mm, taktiež vo veľmi krátkych dodacích termínoch. 

Nanášanie unášačov, vlnovcov a vodiacich klínov strojným zariadením je zárukou rýchlej a spoľahlivej dodávky našich dopravných pásov.
dopravne-pasy

Produktový katalóg Dopravných pásov MEGADYNE.

(na priehliadanie je potrebný Adobe Reader)

Dopravným pásom je venovaný náš web špecializovaný pre hnacie pohony a prepravu materiálu
Weinova 4
Návrat na obsah